G.O.P./İST/TÜRKİYE
+90 (212) 418 90 44
info@algyazilim.com

Web Tasarım & Geliştirme

İşletmenizi Tasarlar.

Created with Sketch.

Kurumsal ve Bireysel veb tasarımlarınız için

Kurumsal Web Tasarım olarak beklentilerinize uygun, özgün ve tüm cihazlara duyarlı tasarımlar üreten başarılı “web sitesi tasarımı” firmasıyız. İlk olarak projelerimizde sizler ile konuşarak uzman ekibimiz ile taleplerinizi ve beklentilerinizi alıyoruz. Bununla birlikte web sitesi tasarım işlemi başlatılarak örnek tasarımlar özel web sitemiz üzerinden görüşünüze ve seçiminize sunmaktayız.

Güvenli E-ticaret çözümleri

E-ticaret sitesi yazılımı ile şimdi iletişime geçin. Hemen size özel tasarım ile “E-ticaret yazılımınızı” hazırlayalım. Üstelik mobil uyumlu, ayrıca tam SEO uyumu ile. Ürünlerinizin arama motorlarında bulunabilirliğini arttırın.

Firmaların Elektronik mağaza kurulumunda bazı hususlara önemle dikkat etmeleri gerekmektedir. Öncelikle “E-ticaret hizmetinin” kurulacağı sunucu veya barındırma firmasının verdiği hizmeti bilincinde olması. Dolayısı ile sunucu hizmetinin kesilmemesi için Murphy kanunları doğrultusunda önlem alması gerekmektedir.

Mobil duyarlı – Yenilikçi ve SEO uyumlu hazır web siteler

Hazır web siteler; Arama motorları ile uyumlu olmanın yanı sıra Mobil duyarlı olan hazır siteler son zamanlarda firmaların öncelikli tercihi olmuştur.

Dolayısı ile bunun arkasında yatan sebep şüphesiz kendini ispatlamış tasarım mühendisleridir.

Tatbikî tasarım ve yazılım mühendislerinin kurumsal firmaların ihtiyacını anlayabilmesi ve her sektöre özel tasarımlar sunabilmesi bunu arkasında yatan yegane nedendir.

Dolayısı ile firmanız için hızlı ve bir o kadarda görsel web sitesi 1 hafta, 10 gün gibi kısa bir sürede web sitenizi hazırlıyoruz.

Hızlı çözümleriniz için Tam SEO uyumlu ve kullanıcı dostu wordpress siteler

WordPress Siteler ile yılların verdiği tecrübemizi birleştirerek web sitesiniz akıllarda kalıcı tasarımlarlar ile hazırlıyoruz. Ayrıca wordpress tam SEO uyumu sayesinde bulunabilirliğinizi artırıyoruz. Elbette firmaların wordpress web sitesini tercih etmesinin nedenlerini merak ediyor olabilirsiniz. Bu soruya cevap olarak başlıca özellikleri saymak gerekirse. Esnek yapısı ve sayısız eklentilerin yanı sıra binlerce başarılı temalardan seçme imkanı sağladığı için wordpress bir çok firmanın tercihi olmuştur.

Teklif Alın!

Top
%d blogcu bunu beğendi: