G.O.P./İST/TÜRKİYE
+90 (212) 418 90 44
info@algyazilim.com

Android Uygulamaları & PC Programları

İşletmenizi Tasarlar.

Created with Sketch.

MOBİL TASARIM HİZMETİ

Mobil Tasarım web sitelerinin telefon, tablet ve masaüstü cihazlara göre şekillenmesini sağlayan css tabanlı kodlamaları kapsamaktadır. Günümüz teknolojisinde %80’den fazla cep telefonu iletişimi sağlanmaktadır. Bu yüzden web sitelerinin mobil görünümü oldukça önemlidir. Ziyaretçiler web sitenizi telefon gibi küçük cihazlarda aramak istediğinde sorunsuz bir görünüm ister. Hızlı ve Yaratıcı web tasarım ile bütünleşmiş mobil web sitelerinde ziyaretçilerinizi gerçek kazanca çok hızlı dönüştürebilirsiniz.

ALG Yazılım olarak hedef kitlenizi yükseltecek tam uyumlu mobil tasarımlar geliştiriyoruz. Markanızı yaratıcı web ara yüzü ile donatarak benzersiz bir mobil (responsive) deneyimi yaşatıyoruz.

Mobil Tasarım küçülen dijital dünyadaki en önemli ara yüzünüzdür. Hız ve Deneyim sağlamakla birlikte Google arama motorlarında üst sıralara da kolayca çıkmanızda yardımcı olur. Böylece markanızı doğru kullanıcılarla buluşturarak nokta atış yapmış olursunuz.

Giderek büyüyen teknoloji dünyasında artık iş gücünden tasarruf etmenin sizcede vakti gelmedi mi ? Rekabet ortamının giderek arttığı iş dünyasında teknolojiyi doğru ve verimli kullanan şirketler artık karlılık oranlarını daha çok artırıyor. Teknolojinin nimetleri sayesinde markalarını bir adım daha öteye taşıyarak pazar payını genişletiyor.

Biz FTC Yazılım olarak kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan yazılım çözümleri üretiyoruz. Uzman yazılım ekibimiz sayesinde iş gücü maliyetlerinizi düşürürken kurum içi verimliliğinizi yükseltiyoruz. Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli yazılım çözümleri sayesinde işinizi dahada kolaylaştırarak sizi daha ileriye taşıyoruz.

Masaüstü Uygulamaları

Veri tabanı erişim arayüzleri şirket içi bilgisayarlarda çalışacak bilgisayar uygulamaları şeklinde tasarlanabilir. Tüm veriler tek noktada bir sunucu üzerinde saklanacağı ve işleneceği için bilgisayar arızalarından kaynaklı veri kayıpları yaşanmaz. Ayrıca tüm çalışanların bilgileri tek noktada toplanacağı için takibi, raporlaması kolay olacaktır. Yöneticiler bu sayede mevcut işleyişi kolaylıkla görme, inceleme ve doğru kararlar alma şansına sahip olacaktır.

Web Tabanlı Uygulamalar

Web teknolojilerinin hızlı gelişimi sayesinde mevcut internet tarayıcıları (Internet Explorer, Firefox, Opera, vs.), masaüstü uygulamalarının çoğu yeteneğine sahip olmuş, ‘Firmaya Özel Yazılım’ geliştiren firmalar tarafından tercih edilir olmuşlardır. En büyük avantajları platform bağımsız olarak tasarlandığı için, şirket içerisinde kullandığınız bilgisayarların işletim sistemleri ister MacOS, ister Linux, ister Windows olsun, tüm sistemlerde çalışacaktır. Ayrıca ek bir yazılım kurma gereksinimi olmayacağı için bilgisayarlarda oluşabilecek olası arızalardan etkilenmeyecektir.

Firmanızın teknoloji ve yazılım geliştirme süreçlerin size özel çözümler sunarak sizi daha iyi anlıyoruz. Güvenli sunucu altyapımız ve kesintisiz teknik desteğimizi sizlere her projede özenle sunuyoruz. Oluşan problemleri en kısa sürede işlerinizi aksatmadan planlı ve sistemli şekilde çözüyoruz.

Teklif Alın!

Top
%d blogcu bunu beğendi: